TENDA SHTORA KARRIKA TVOLINA 044280873

Shitet nga: Dritoni Sot 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japum ne sherbim tenda karrika dhe tavolina numri per kontakt 044280873 24 or transporti dhe montimi ku do ne kosov jeni te mir pritur viber +38344280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim