Mjete me qira te gjitha llojet.

Shitet nga: Lioed Sot 05:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Mjete me qira permbi 200 lloje si dhe krym
Pun
Shtylla
Skele
Sllovenka
Hillta
Papuqe e shum tjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim