mjete me qira

Shitet nga: Mjete me qira Sot 05:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi te gjitha mjetet e punes me qira si dhe kryem pun .
Shtylla sllovenka skele shina hilta papuqe sharra betoni e shum gjera tjera per me shum info kontaktoni ne nr e telefonit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim