Mjete pune

Shitet nga: faton 16 Sht 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten keto mjete pune : Trimeri dhe sharra e drunjeve punojne shumje mire , te tjerat duhet te riparohen ! ndrrohen me koshere " sanaka "dhe rama te bleteve .. shiten te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim