Shes ndriçimin mobilë

Shitet nga: Shes driten mobile Sot 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ndriçimin mobile, ideal per pune gjate nates dhe ne kushte te erresires, shume pak e perdorun!
Per cdo info ne tel 044590368, Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim