Shiten Materiale për ndërtim të perdorura

Shitet nga: xh. z 05 Gush 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten Urgjentisht Materialet për Ndertim Dyer, dritare,tjegulla, konstruksione të kulmit dhe parket
Keto materiale gjinden në Prishtinë, Lagjja e Muhaxherëve.
kontakto në 049/940-174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim