Shkalle nga druri me gilindera

Shitet nga: Adi19 18 Gush 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten shkallet nga druri kualitativ,te perdorura dhe shume te ruajtura.
Jane gjithesej 44 shkalle me dimenzione 124x32cm si dhe 2 pushimore me dimenzione 270x85 cm.
Shkallet kane edhe ballore.
Qmimi me marreveshje.
Nr.kontakti:044 402091 dhe 044 377153(edhe ne VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim