karroc per femij

Shitet nga: meti Sot 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shitet karroca per femij e ardhur nga gjermania e perdorur nje sezon pothuajse e re.me gjitha paisjet percjellce,korpa per femij me gjith mbules,qanta e krahut,mbuloja per shi.osht me amortizator,gomat me ajrë.është edhe me nejt shtrit edhe ulë.doreza levizese me mundesi kthimit para dhe mbrapa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim