█████ Urgjent Shes krevet per femije - LEXO █████

Shitet nga: DGT - Music Sot 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes krevet ( dyshek ) per femije . Jane kreveta qe palohen , jane me qels shume te mire dhe praktik . Krevetat shiten per arsye se nuk na nevojiten jane dy ngjyra : E gjelbert dhe e portokallt . Cdo krevet ka dhe nje anesore per gjera te ndryshme . Krevetat shiten se bashku me nje jogi te mbeshtjellur me material skaj . Gjatesia eshte 120cm dhe gjersia 70 cm.
Cmimi 100 euro per nje krevet .
Prishtine - Veternik 045/555/466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim