Maksikoz

Shitet nga: Granit Sot 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shiten maksikoza e firmes chipolino , rrethi per ecje dhe hulaja levizese per femije shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire.Qmimi 60 euro per te triat. Viber. +38344639447_____________________________________
Lodra per femije,vetura ,kerre,shtrat,shtrat per femije,kerre,karrika,karriga,tavolina,dollap,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim