shes karrocen tri pjeseshe te firmes italiane CAM

Shitet nga: PR 13 Gush 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shes karrocen tri pjeseshe te firmes italiane CAM

karroca eshte e pademtuar fare, ne gjendje shume te mire, asnjehere nuk eshte demtu ose prish

eshte shume praktike, e zene mjaftueshem gepeku i vetures

i ka te tri pjeset e nevojshme, po ashtu ka edhe aksesoret shtese, si qanta, mbuloja e shiut dhe bores, ombrella

eshte blere e re cmimi ka qene 600 euro, tani shitet per gjysme qmimi 300 euro

per me shume shihni fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim