Shtrat per femije - mosha 0-5

Shitet nga: Blerta 13 Gush 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes shtratin per femije. Eshte i pershtatshem per moshen 0 deri ne 5 vjec. Eshte shume i ruajtur. Luhatet (perkundet). Ngjyra krem, e pershtatshme per vajza dhe djem. E shes bashke me dyshekun, jorganin dhe mbeshtjelleset anesore. Cmimi 110€. Nr. kontaktues: +38344223253.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim