Termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory

Shitet nga: ASWO 13 Gush 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory
€20,00 €30,00
3 ose më shumë €19,00
Prodhuesi:Konig
Kodi i Produktit: 5412810110858

Termometer i sakte i veshit per femije dhe te rritun.Ky termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory e mat temperaturen brenda 1 sekondi dhe i mban ne mend 10 temperaturat e fundit. Ndalet automatikisht mbas 10 sekondave nese nuk shfrytezohet. Posedon qanten dhe filtera higjienik, por kemi edhe filtera shtese si dhe eshte i sakte ne matje te temperatures.

__________________________________________________________________________________________________

ARTIKUJT MUND TI POROSITNI ONLINE OSE DIREKT TI BLENI NË SHITOREN TONË NË BREGË TË DIELLIT.
__________________________________________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Garancion në cmim!
Artikujt e prodhusve tonë që ne i ofrojmë, janë më të lirat në treg,
Nëse e gjeni të njëjtin artikull me qmim më të lirë, ne ua ofrojmë po me të njëjtin cmim.

Tek ne në shitore mund të beni pagesa me kartel dhe me këste !

Artikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosovës, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve është e lehtë dhe e pa komplikuar, ja bëni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

TRANSPORTI ËSHTË FALAS NË TË GJITHA QYTETET E KOSOVËS, BRENDA 24 ORËVE.

Address : Lagjia Bregu i Diellit 2
Te Banesat e Bardha, Rruga: Sali Nivica
10000 Prishtinë

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punës:
E Hënë - E Premte 9.00-17.00
E Shtunë 9.00-14.00
Pushimi i drekës : 12.30-13.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim