Makine per Enë

Shitet nga: Kujtim 17 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Enëlarëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes makinen per Ene nga firma Electrolux.
Eshte ne gjendje te rregullt dhe funksionale.
Tel+383/44-651-228
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim