Lavatriqe Gorenje

Shitet nga: Flamuri Sot 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: WA
Lavatriqja eshte ne gjendje te mir pune qmimi i diskutushem per kontakt +38349806623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim