Lavatriçe/ rrobalarëse

Shitet nga: hana 16 Sht 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bauknecht
Shitet makina per larjen e rrobave apo lavatriçja ne gjendje shume te mire nga brendi gjerman Bauknecht. 1200 rrotullime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim