Shes lavatriqe

Shitet nga: shes 12 Sht 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes lavatriqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim