Shitet shporeti me dru bashke me radiatorat

Shitet nga: Gjergj 11 Sht 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Alfa Plam
Modeli: ABC concept 2
Shporeti vjen me te gjitha paijsjet e nevojshme.
Shporeti eshte ne gjendje shume te mire, i perdorur vetem 2 vite per ngrohje qendrore (me uje).
Shporeti vjen me te gjitha paijsjet e nevojshme
Radiatorat:
1-100x60cm
4-140x60cm
1-120x60cm
2-160x60cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim