Shesim Shporet alfa 20, alfa 27 dhe alfa 35

Shitet nga: /\ Sot 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Alfa Plam
Modeli: Model Tjeter
●Alfa 20kw 900 euro●
●Alfa 27kw 1000 euro●
●Alfa 35kw 1250 euro●
Sasia e limituar
Porosite tani --> 044 447 885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim