KALDA me pelet Centrometal PELTEC 48kW

Shitet nga: Arian Sot 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Centrometal
- Kalldaja është pothuajse e re, vetëm 2 vite e përdorur;
- Çmimi i kaldasë së re në treg është 4,450 EUR;
- Sistem automatik i vetpastrimit, pastrimi çdo 3 javë jo më shpesh;
- Shumë pak nevojë për mirëmbajtje;
- Sistem automatik i ndezjes;
- Kontrolla touch-screen me sistem digjital automatik;
- Efiçiencë maksimale e shfrytëzueshmërisë së peletit;
- Sistem modular i punës sipas nevojës (nga 30% - 100%) për kursim të peletit;
- Wi-Fi ready;
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim