Kallda (Stufe) me dru edhe pelet 35kw

Shitet nga: Gezim Dje 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Centrometal
Shes kallda 35kw me dru dhe pelet ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim