Shitet TERMO

Shitet nga: hana 16 Sht 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Model Tjeter
Termo eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte 3sh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim