Shes Grirese dhe mikser BRAUN

Shitet nga: aifoni Dje 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

47 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes grirese dhe mikser
Per rriska djathi per
Rriska mishi si dhe
Perzierjen dhe pregaditjen
E brumrave te ndryshem
Si dhe shume pajisje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim