KULET E LEKURES "ESPRIT"

Shitet nga: pierre cardin Sot 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

43 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES KULETEN E BRENDIT TË NJOHUR ESPRIT-
ORIGJINAL .MADE IN GERMANY

KULET PËR MESHKUJ MATERIALI 100% LEKURE E TRASHË ,FULL LEATHER NGJYRA E KAFT
MASAT MBYLLUR 11. X.9 X.1 CM.KULETA KA NJË DOLLAP PËR PARE (MONEDHA) TË LETRES SI DHE 3.VENDE PER KARTA TË BANKES KULETA ËSHT
E RE PA PERDOR NE KESE
E BLER NE GJERMANI SHIHNE NE FOTO ...Mob 044911160Text:
Aksesor.rreth dore.qafore.orë.ora.kulet.kuleta.kimik
.qant.qanta.syze.syza.iphon.iphone.tv.video.dvd.cd
Vetur.vetura.autopjes.pjes.shtepi.shtepija.banesa.
zyre.truall.troje.villa.punë.pune.mjete pune.makina
.makin.material ndertimor.veshje.mbathje.sport.
Fitnes.puma.patike.jakne.pantoll.pantolla.kepuc.maic.ellese.la coste.fila.adidas.nike.reebok.converse.
Prada.versace.lotto.asics.g star.diesel.esprit.tommy
hilfiger.boss.armani.zara.ora police.casio.citizen.ap
seiko.esprit.rolex.rado.festina.jacques lemans.rado
Tissot.certina.breitling.tv samsung.sony.philips.jvc
Telefunken.orion.toshiba.grundig.makina.siemens.
Bosch.aeg.miele.beko.mjete pune.makita.metabo.
Flex.hilti.vetura audi.bmw.opel.ford.seat.skoda.eos
Mercedes benz.vw.polo.golf.pasat.passat.touran.
Tiguan.toureg.tiguan.fiat.alfa romeo.lancia.dacia.
Saab.volvo.land rover.range rover.chrysler.dodge.
Nissan.toyota.mitsubishi.hyundai.honda.suzuki.kia
Subaru.reno.renault.pezho.peugeot.citroen.jeep.
kamion.man.iveci.daf.scania.autobus.setra.motorr. skuter.yamaha.piaggio.te tjera te gjitha kategorit.
Esprit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim