KULET E RE ORIGJINAL *SAMSONITE*

Shitet nga: GG Sot 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

39 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES KULETEN PËR MESHKUJ ORIGJINAL SAMSONITE MADE IN ITALY

KULET E LËKURES E BRENDIT TË NJOHUR ITALIAN ☆SAMSONITE☆ NGJYRA E ZEZË
MASAT:12 X10 CM MATERIALI LEKUR E BUTË SHUM KUALITET KULETA KA VEND PËR 6.KARTA TE BANKES 2.DOLLAPA PER PARE (MONEDHA) T'LETRES SI DHE DOLLAP PER (MONEDHA TË METALIT)

KULETA ËSHT E RE PA PERDOR VJEN ME KUTI SHIHNE NE FOTO.

Mob 044911160Text:
Qafore,Diesel,reth dore,ora,ore,police,esprit,festina
omega,rado,zenith,longines,mont blanc,cerruti,lee cooper,tommy hilfiger,kimik,kimika,parker,pelikan veshje,mbathje,boss,armani,dolce gabana,hermes
,syza,syze,patike,puma,nike,adidas,fila,lotto,bugatti
asics,la coste,converse,all star,jordan,iphon,iphone
samsung galaxy,sony ericson,htc,lg,xiaomi,camer,
fotoaparat,nikon,canon,tv,sony,samsung,lg,grundig
telefumken,orion,panasonic,toshiba,llap top,hp,dell
vetur,vetura,audi,bmw,mercedes benz,opel,ford,seat
shkoda,vw,polo,passat,golf,tiguan,touareg,touran
peugeot,citroen,renault,dacia,vauxhall,range rover fiat,lancia,kamion,man,daf,atego,iveco,buss,setra
nissan,toyota,mitsubishi,kia,hyundai,suzuki,subaru
daewo,isuzu,auto pjes,motorr,skuter,mobilje,komod
karrik,karrika,tryez,tavolin,tepih,tepik,shtrat,krevat,de
dyer,dritare,3.2.1,makin,makina pune,te tjera,te samsonite.gjitha kategorit sport,mjete pune,aeg,bosch,siemens,flex
hilti,metabo,makita,kango,banes,shtepi,troje,lokal,
te gjitha kategorit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim