SINXHIR DORE POLICE

Shitet nga: S.G Sot 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

33 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES SINXHIRIN E DORES ORIGJINAL POLICE
MADE IN ITALY
SINXHIR DORE POLICE I RI ME KESE NE KUTI
MATERIALI QELIK STAINLESS STEEL NGJYRA E HIRIT MAT NË TË ZEZË GJATSIA 21.CM TRASHSIA 1.CM
HAPET DHE MBYLLET ME MAGNET SINXHIR SHUMË I BUKUR DHE FASHION SHIHNE NE FOTO
QMIMI NE EU 59.EURO SHITET PËR 35.€

044911160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim