SYZA DIELLI ORIGJINAL *JAGUAR*

Shitet nga: VW.Akses Sot 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES SYZAT PËR MESHKUJ ORIGJINAL *JAGUAR*
MADE IN GERMANY
SYZA TË REJA NE KESE ME KUTI ORIGJINAL
SHUMË TË LEHTA DHE KUALITET NGJYRA E ZEZË
MATERIALI METAL DHE PLASTIK E FORT XHAMAT
POLIKARBONAT SYZA SHUMË TË BUKURA DHE TË LEHTA SHIHNI NË FOTO


Mob-044911160


TEXT:
Syze.syza.orë.ore.parfim.parfum.kulet.qant.qanta.rreth dore.sinxhir.ore tissot.police.d&g
Diesel.esprit.certina.rolex.rado.bvlgari.seiko
Casio,citizen,veshje.mbathje.patike.puma.
Nike.lacoste.adidas.fila.reebok.umbro.lotto.
Boss.armani.g star.gucci.versace.telefon.
Mobil.nokia.htc.samsung galaxy.aifon.iphon
Iphone.sony ericson.vetura audi bmw ford
Opel seat shkoda skoda vw golf polo tiguan
Touran touareg passat pasat peugeot fiat
Renault citroen mercedes benz jaguar rover
Land rover range rover chrysler saab volvo
Honda nissan suzuki kia hyundai toyota
Isuzu autopjesë pjes motorr skuter fara goma biciklet biqikleta shtepi banes banesa
Lokal troje truall mjete pune bosch miele siemens aeg makita black decker hilti flex einchell kango unior makina beko gorenje
Ariston samsung tv dvd samsung philips
Grundig panasonic toshiba lloptop acer dell
Te gjitha kategorit te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim