Lira dhe qeklira te vjetra nji shek. 900 Arg

Shitet nga: nikki 31 Gush 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Per imformim ne Weiber+38344555994, qmimi mvaret sa i mer , kan cildi si argjent i paster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim