Shitet Bicikleta CUBE

Shitet nga: Biciklla 16 Sht 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 29 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: AIM
Shitet bicikleta Cube
- Gomat e bicikletes jane 26 inch
- Madhesia e ramit ose kornizes eshte M ose 18 inch
- Gomat jane te firmes Schwalbe( shume te qendrueshme)
- Shpejtesite dhe frenimi jane shimano te gjitha
- Gjeresia e timonit eshte 66 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim