Merida FoX 29"

Shitet nga: Bike Store Prishtina 18 Gush 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 76 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

579 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Merida
Merida FoX 29"

Madhesia e rrotave 29er
Madhesia e trupit L
Amortizeri Fox evolution
me air dhe bllokad ne timon
Pjeset Deore SLX-XT
Frenimi me vaj Shimano SLX
Disqet Alexrims
Shpejtesi 30
Çmimi 579€

Viber +38344316775
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim