Biçikleta biqikleta bicikleta nga Amerika - GoBike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GoBike Sot 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
GoBike sjellë në Kosovë biçikleta të markave më të mira Amerikane. Kemi biçikleta për çdo moshë, stil dhe gjini.

Me shume se 150 modele bicikletash ne GoBike, prandaj ejani dhe zgjedhni bicikleten tuaj!

Çmimet e biçikletave fillojnë nga 60 euro.
LEXO ME KUJDES! Nuk janë të gjitha 60 euro.

Adresa e dyqanit: Milloshevë, Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë (afër Exfis) në Obiliq.

https://web.facebook.com/GoBike.ks/
https://www.instagram.com/gobike.ks/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim