Biciklet perfekte PUMA rrotat 24

Shitet nga: Rexha Sot 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes bicikleten e firmes PUMA me rrita 24 ne gjendje shume te mire me goma frena dhe shpejtesi. Na kontaktoni
Viber dhe Whatsapp: +38345352342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim