Bicikleta në shitje

Shitet nga: Kemi 19 Gush 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 42 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet biçikleta e markes IDEAL. Shume e pershtatshme per teren malor poashtu edhe per qytet. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, optike dhe teknike. Posedon dy amortizatore, amortizatori i pare mundet te bllokohet dhe zhbllokohet sipas nevojes se terenit. Freninimin e parem dhe te pasem e ka me disqe, pothuajse te gjitha pjeset e saj jane te markes Shimano. Bicikleta prej se eshte blere eshte garazhuar dhe nuk eshte perdorur fare, ka nevoje qe goma e pasme ti nderrohet.

Cmimi eshte i negociueshem, mirepresim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim