Shale (Ulese) Per Biciklete

Shitet nga: Valdrin Dje 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR   14 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet shala per biciklete e pa perdorur, sic edhe shihet ne foto. Eshte e bute dhe me amortizera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim