Biciklet Mountain Bike 26

Shitet nga: Rexha Sot 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: TREK
Modeli: 26
Shes bicikleten Muontain Bike me goma 26 e sapoardhur nga Zvicrra. Gomat, frenat, shpejtesit gjithqka i funksionon shume mire. Per informata tjera na kontaktoni edhe ne viber dhe whatsapp:
+38345352342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim