Trek Fully FoX *X0-XT*

Shitet nga: Bike Store Prishtina 18 Gush 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 71 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

539 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: TREK
Modeli: 26
Trek Fully FoX *X0-XT*

Madhesia e rrotave 26"
Madhesia e trupit M
Amortizeri FoX 160
me air dhe bllokad
Amortizeri2 Fox Float
Frenimi Shimano SLX
Pjeset Sram X9-X0
dhe Shimano XT
Disqet Bontrager
Gomat Shwalbe NobyNic
Çmimi 539€

Viber +38344316775
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim