Shes paisjet per bodybuilding

Shitet nga: adri Sot 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes paisjet per bodybuilding me mbajtesen dhe 85 kg pesha thirr nese je i interesum bejme zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim