Shitet Komplet Fitnesi ose me QERA komplet

Shitet nga: dielli Dje 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet komplet biznes ose lshohet me QERA

iurban fitnes center me nje qmim shum te volitshem pajisjen jan te ruajtura dhe te gjitha jan funksionale per hapsir deri ne 300 metra katror ,per me shum komtaktoni ne telefon
OSE LESHOHET ME QERA QMIMI SHUM I ARSYSHEMM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim