HS 9 STANDARD 9×19 mm VEREJTJE MOS THIRR PA LEJE

Shitet nga: Privat. 16 Sht 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
SHITET PISTOLETA HS 9 MODELI STANDARD, KALIBRI 9×19MM KAPACITETI I KARIKATORIT 16+1 SHUM PAK E PERDORUR E BLERE NE VITIN 2018 PISTOLETA VJEN KOMPLET ME KOFERIN E SAJ, PAISJET PASTRUESE DHE NJE KARIKATOR REZERV . ËSHTË PRODHIM KROAT, SPRINGFIELD.
ARMA SHITET VETEM PERSONAVE QE KAN PELQIM NGA MINISTRIA E PUNVE TE BRENDSHME NUK SHITET PER PERSONA QE NUK KAN PELQIM PER ARME ADEKUATE. JU LUTEM MOS THIRRNI JU QE NUK KENI PELQIM ( LEJE ) NASNI MNYR NUK SHITET PERVEQ ME PELQIM
QMIMI FIKS AS NI CENT MA LIR NUK VJEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim