Shtage peshkimi e kompletuar

Shitet nga: Getoar 11 Sht 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet shtaga e re e kompletuar vetem 2 here e perdorur e ardhun nga suedia
Shtaga eshte 2 pjeseshe e markes te njohur italiane lineaeffe me gjatesi 3m shume e lehte nga material karbon


viber +383 49 391 921


tag
udica udic shtag shtage shtaga shkop peshk peshkimi peshkim grep per peshkim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim