Thike/brisk viktorinox

Shitet nga: Shendrit 14 Gush 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Brisk shum kualitet shume i mpreht.
I ri i pa perdorun.i ardhur nga zvicrra me kellofen e vet origjinal.
Nuk ndryshket e as nuk thehet pasi qe asht tehu shum i fort.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim