Shes Orbitrejk elite dhe Nutribullet-i

Shitet nga: Teuta Dje 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 32 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

243 EUR   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes Orbitrejk elite qmimi 200 euro dhe Nutribullet i paperdorur qmimi 70 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim