Bejm transport sherbime,Shqiperi,Mal te zi,Shkup

Shitet nga: Bledar 07 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm vozitjen e udhetarve ne destinacione te ndryshme:
Kosove - Shqiperi
Kosove - Maqedoni
Kosove- Mal te zi
Kosove - Serbi
Kosove - Aieroport te prishtines,shkupit,tiranes etj.
Nr kontakti : +38344821687
Pranojmë thirrjet dhe aranzhimet në çdo kohë, përgjatë 24 orëve.
Vetura klimatronik dy sezonale.
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim