BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..

Shitet nga: kujta Dje 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Auto Taxi, bëjm bartjen e udhëtarëve në çdo kohë dhe në çdo destinacion, duke përfshirë edhe udhëtimet në Shqipëri, Maqedoni, Mal të Zi dhe Serbi, si dhe anasjelltas, duke ofruar kushtet më konfore të udhëtimit.
Poashtu, bëjmë përcjelljen dhe pritjen e udhëtarëve në aeroportet e Prishtinës, Tiranës, Shkupit, Podgoricës dhe Beogradit.
Pranojmë thirrjet dhe aranzhimet në çdo kohë, përgjatë 24 orëve.
Ju lutem, na kontaktoni në numrat:044 242 055
ose viber +383 44 242 055
Vetura..ME 7 ULSE ...VW SHARAN .klimatronik...ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim