Bileta Kosove-Çeki

Shitet nga: XX 06 Sht 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Biletat ne L1(Lindje) Qmimi 45€ dhe V3(Veri) Qmimi 30€.
Kontaktoni ne Viber:+38349249292.
Kosov-Qeki
Kosova-Çekia
Kosov-Çeki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim