Bileta veri jug

Shitet nga: Bileta 07 Sht 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten biletat veri dhe jug kosov vs qeki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim