Pune

Shitet nga: Betim 28 Gush 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojm puntorë me pervoj pune shankist-e dhe kuzhinjer-e adresa fehmi agani te kaffet e vogla Soho Bar pagesa sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim