Rezervoje bileten per lojen Kosova-Mali i zi tani!

Shitet nga: Bileta Futbolli 10 Sht 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Follow instagram: biletafutbolli

Sheno ne instagram per blerje te biletave te kombetares se Kosoves per lojen Kosova-Mali i zi, si dhe Kosova-Anglia qe luhen ne stadiumin Fadil Vokrri.

Numri i limituar i rezervimeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim