Dyer dhe dritare

Shitet nga: Vigan 17 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
16x dritare 80x135cm
2x dritare banjos 60x60cm drurit
2x dritare banjos 60x60cm plastikes
4x dyer terasave 210x80cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim