Fotrollë e personalizuar me foton tënde

Shitet nga: Fotrolla me foto 15 Korr 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes fotrolla të personalizuara me fotot tuaj, për të gjitha telefonat e mencur.

Porosinë do ta pranoni për dy dit dhe bëhet përmes viber ose whatsapp +383 44 688 735

Transportin e keni gratis në tërë Kosovën.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim